Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Єва Бушміна запевняє, що не виходила заміж

Всі докази весілля називає чутками і підробками.

Сенсаційну заяву зробила співачка, поки ще солістка "Віа Гри" Єва Бушміна. Дівчина запевняє, що весілля в неї не було. Весільні знімки називає підставою. І все це після того як білявка оголосила про підготовку до сольної кар'єри, повідомляє ТСН.особливе.

Дівчата спілкуються з журналістами в Україні, Меладзе в Москві. І здається скелетів у шафі ще достатньо для багатьох скандальних заяв.

Після сенсаційної заяви про закриття гурту минуло два дні. Але він досі виправдовується. Почути - чому Костянтин Меладзе закриває Віа Гру, прийшли чи не всі ЗМІ Москви. Меладзе новими версіями закриття проекту - не дивує.

"Я вичерпався в даному форматі", - запевняє Меладзе.

А у Києві поки що його підопічна, Єва Бушміна вже мріє про власний шлях. Завжди недоступна для преси, сьогодні вона готова дати інтерв'ю усім охочим. Через закриття проекту вона не сумує і запевняє - для неї це шанс розпочати сольну кар'єру.

І хоча продюсерську підтримку Меладзе запропонував не їй, а Альбіні Джанабаєвій, Єва не ображається. А вже і автора пісень знайшла, і свою молоду команду зібрала. З Віа Гри вона йде лише з позитивними спогадами. Жодних компенсацій дівчата не отримають, але Єва каже - про них і не думає.

"Мені здається, що не можна розривати стосунки ось таким чином, з грошима, це мені здається якоюсь самий нижчий рівень відносин", - каже дівчина.

У новій роботі Єва бачить себе в іншому образі і, вочевидь... неодруженою! Навіть інформацію і світлини зі свого весілля - вже не визнає.

"Що ж не видно, що це не я! Якби це була я - вони б збільшили, зробивши мене красивою", - переконує дівчина.

Вже досвідчена співачка Олена Вінницька каже, приховування заміжжя - знайомий трюк для естради. Саме так робила, роблячи перші кроки у "Віа Грі". І хоча сьогодні щодо свого минулого чує неприємні відгуки - про участь у гурті не шкодує.

Олена й досі не вірить, що Костянтин Меладзе може закрити такий прибутковий проект. Та й сам продюсер врешті зізнається - думати про майбутнє не хоче.

Відео Єва Бушміна стверджує, що не виходила заміж!

Залиште свій коментар

Вибір редакції