Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Євробачення-2019": Ізраїль представив логотип пісенного конкурсу

Цьогорічний конкурс пісенної першості відбудеться у Тель-Авіві від 14 до 18 травня.

Ізраїль, де цього року завдяки перемозі Нетти Барзілай відбудеться "Євробачення-2019", представив логотип музичного конкурсу. 

На офіційній сторінці пісенного змагання стало відомо, який вигляд має офіційний логотип міжнародного пісенного конкурсу, який після довготривалих перемовинвідбудеться від 14 до 18 травня 2019 року в Тель-Авіві.

Повідомляється, що на створення логотипу, який складається з трьох трикутників, що при сполученні формують золоту зірку, авторів надихнув слоган конкурсу "Дозволь собі мріяти".

Логотип "Євробачення-2019"
eurovision.tv

"Трикутник, одна з найдавніших фігур в світі, є наріжним символом, який повсюдно трапляється в мистецтві, музиці, космології і природі, представляючи зв'язок і творчість. Коли трикутники з'єднуються і об'єднуються вони стають новим єдиним цілим, що відображає нескінченне зоряне небо, оскільки зірки майбутнього зберуться разом в Тель-Авіві на пісенний конкурс "Євробачення 2019 року", - пояснили значення логотипу його творці.

Логотип цього року черпає натхнення в сценічному дизайні Флоріана Відера, концепція якого використовує трикутні форми і структури. 

"Євробачення - 2019"
eurovision.tv

Основний колір логотипу - синій, і він буде використовуватися в більшості випадків. 

Нагадаємо, що півфінали "Євробачення-2019" заплановані на 14 і 16 травня, фінал - 18 травня. Наразі заявки на участь в конкурсі подали 42 країни, зокрема Росія. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції