Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Презентацію нового сезону проекту відвідало чимало зірок.

У четвер, 17 січня, телеканал "1+1" представив дев’ятий сезон проекту "Голос країни". Гості не просто відчули атмосферу нового шоу, яке відбудеться під гаслом "Зірки серед нас", а й по-справжньому занурилися в сяйво зоряного неба.

Присутні побачили допрем’єрні кадри перших випусків у форматі 360 на одному з найбільших напівсферичних куполів Європи в Київському планетарії.

Про особливості та нові правила проекту розповів керівник жанрового напрямку "Великі розважальні шоу" у "1+1 продакшн" Володимир Завадюк. Головний продюсер проекту також представив публіці нових тренерів – MONАTIK та Dan Balan.

"Новачки проти старожилів шоу: MONATIK та Dan Balan. Вперше в кріслі "Голосу країни" з’явиться світова зірка Dan Balan, номінант на "Гремі", чиї пісні співає Ріанна. Загадковий та непередбачуваний. Це незбагненно. З його участю "планети" нашого проекту вишукались у власний особливий парад. Dan присутній в залі, він прилетів спеціально для презентації. І зараз разом з вами він першим побачить себе в "Голосі країни". Саме так почнеться перший епізод, тривалістю майже у 120 хвилин та в якому буде 12 яскравих героїв".

Після знайомства з тренерами мультиартист MONATIK та співак Dan Balan зімпровізували на сцені душевний перфоманс. MONATIK сів за рояль та почав акомпонувати Dan Balan, який висловив вдячність усій команді, яка створює такий масштабний проект.

Презентація проекту "Голос країни 9"_15
прес-служба каналу "1+1"
MONАTIK, Артем Гагарін та Дан Балан

Пізніше MONATIK додав: "Самі учасники також створюють це шоу. А ми просто їм допомагаємо і направляємо. І в результаті виходить щось дуже цікаве, адже ми з вами спостерігаємо дуже класний старт співочого шляху, а для когось продовження. "Голос країни" – це про мрії, про мотивацію, тому для мене це велика честь знову сидіти в тренерському кріслі, але вже дорослого проекту. Це надзвичайні пригоди, до яких ми вас усіх запрошуємо разом з Dan та іншими учасниками проекту".

Насолодитися неймовірними космічними спецефектами на куполі, які супроводжували всю презентацію "Голосу країни-9" прийшло багато українських зірок та друзів команди. Підтримали прем’єру також артисти, зірковий шлях яких почався на проекті. Так, на сцені виступала чарівна TAYANNA з популярною композицією "Леля", юний співак LAUD з піснею "У цю ніч", Христина Соловій, у якої, до речі, 17 січня був день народження, виступила з піснею "Фортепіано", ALEKSEEV вперше представив новий чуттєвий кліп до прем‘єрної композиції "Как ты там", а романтичний дует VERA KEKELIA і DUDA звершили вечір піснею "Тобі".

Презентація проекту "Голос країни 9"_11
прес-служба каналу "1+1"
Віра Кекелія та Роман Дуда

Підтримати команду проекту прийшли зіркові друзі та учасники минулих сезонів LUKA, KOLA, Марта Адамчук, учасники проекту "Танців з зірками" Максим Єжов, Яна Заєць, Марія Шмельова, Женя Кот, Ігор Кузьменко, переможці Ілона Гвоздьова та Ігор Ласточкін, Олена Шоптенко, актори серіалу школа Олена Курта, Микита Вакулюк, Андрій Бойко, Яна Андрієва, ведучі каналу Неля Шовкопляс, Ігор Циганник, Олександра Лобода, Жан Грицфельдт.

Перший випуск дев’ятого сезону "Голосу країни" телеглядачі каналу "1+1" зможуть побачити вже 20 січня о 21:00.

Залиште свій коментар

Вибір редакції