Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірка серіалу "Село на мільйон-2" Наталка Денисенко народила первістка

Наталка та її чоловік Андрій Федічник вперше стали батьками.

Сьогодні зірка серіалу "Село на мільйон-2" Наталка Денисенко на своїх сторінках у соціальних мережах повідомила радісну новину.

Акторка та її чоловік, український актор Андрій Федінчик, вперше стали батьками:

"Вчора ми такі щасливі приїхали до полового будинку, тому що почався день народження нашого синочка. Ми так чекали. Скоро напишу, як це було, дуже хочеться зберегти ці відчуття. Це неймовірні емоції, сильніші будь-якого вибухового кіно. Мої чоловіки все мужньо витримали и допомагали мені. Це було незабутньо. Тепер ми  тато і мама. Дякуємо Богу та природі за таке чудо", - підписала світлину Наталка.

Хлопчик народився з вагою у три кілограми, і зростом – 52 см.

Вагітна Наталка Денисенко_4
прес-служба каналу "1+1"

Зазначимо, що раніше у студії "Сніданку з 1+1" популярна акторка розповіла, що під час знімань комедії "Село на мільйон-2", прем’єра якої відбудеться цієї осені, вже була при надії.

Нагадаємо, за сюжетом серіалу троє кузенів Катя, Коля і Тимур отримують у спадок від свого дідуся Юхима Кибця мільйон євро, але з однією умовою. Вони повинні переїхати зі Львова, Миколаєва та Києва в село на Західній Україні і прожити там рік, не залишаючи його більше ніж на 24 години. Якщо ніхто зі спадкоємців не зможе протриматися у селі весь цей час, гроші перейдуть громаді в розпорядження сільського голови Івана.

Вагітна Наталка Денисенко_7
прес-служба каналу "1+1"

Дізнавшись про це, його опонент Гарбуз має намір ще активніше боротися за владу, намагаючись різними способами відтягнути у Івана голоси членів сільради.

Вагітна Наталка Денисенко_1
прес-служба каналу "1+1"

Як вирішиться доля мільйона, а також який трикутник кохання чекає на Катю, глядачі дізнаються вже восени у другому сезоні серіалу.

Головні ролі у серіалі "Село на мільйон" виконали Анна Кошмал, Євген Капорін, Дмитро Сова, Костянтин Войтенко, Анатолій Хостікоєв, Наталя Сумська, Юрій Горбунов, Олена Стефанська, Володимир Задніпровський, Марк Дробот, Наталка Денисенко та ін.

Залиште свій коментар

Вибір редакції