Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Виконавиця дала концерт у Канаді.

Українська співачка Злата Огнєвіч, яка покрутила сідничками у бікіні в тизері до нового кліпу, днями виступила у Канаді.

Виконавиця стала запрошеною гостею на "Miss Ukrainian Canada 2018", який відбувався у Торонто.

Концертну програму Злати зустріли шквалом оплесків. Більше того, глядачі знали пісні артистки напам'ять і підспівували, а під час виконання композиції "За лісами, горами" гості концерту традиційно увімкнули ліхтарики у телефонах.

Але не лише роботою була зайнята співачка. Цього разу Злата виділила час на екскурсії і побувала у відомому океанаріумі у Торонто, а також разом з командою вирушила подивитися на Ніагарський водоспад.

Гуляючи містом, артистка побачила цікавий будиночок, побудований під нахилом. Поруч з цією будівлею Злата вирішила зробити цікавий трюк - і стала на голову. Здивуванню місцевих жителів не було меж, а момент встигли зафіксувати музиканти артистки, які з нею були на екскурсії.

Нагадаємо, окрім концерту у Канаді, в липні Злата Огнєвіч виступала в Мінську і Гомелі в рамках Днів України в Білорусі, а також дала концерт у Львові. Після такого насиченого графіку за перші два тижні липня співачка збирається вирушити до Франції на відпочинок.

Вибір редакції