АМКУ звинуватив трьох найбільших мобільних операторів у махінаціях із тарифами

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
АМКУ звинуватив трьох найбільших мобільних операторів у махінаціях із тарифами

Один оператор уже усунув порушення.

Три найбільші українські мобільні оператори – "Київстар", "МТС Україна" та Lifecell – надавали своїм абонентам неточну інформацію щодо тарифів на голосовий зв'язок.

Про це йдеться в річному звіті Антимонопольного комітету України, пише "Еспресо.TV".

Зокрема, оператори зазвичай вказують, що секунда голосової послуги коштує Х грн. Додатково повідомляють про принципи тарифікації дзвінків.

"Наприклад, "Київстар" зазначає, що тарифікація дзвінків посекундна. Потім додає, що тарифікація дзвінків здійснюється в першу секунду кожної хвилини розмови в розмірі зазначеної в вартість хвилини. А секунди з 2-ї по 60-ту не тарифікуються", - уточнюють в АМКУ.

Lifecell також вказує, що тарифікація є посекундною. Потім додає, що тарифікація здійснюється в першу секунду кожної хвилини розмови. А решта 59 секунд надаються в рахунок вартості першої секунди.

"МТС Україна" вказує, що тарифікація здійснюється в першу секунду кожної хвилини. При цьому, оператор не вказує, що тарифікація є посекундною.

АМКУ передав МТС рекомендації про те, щоб оператор не вводив в оману абонентів. Оператор уже усунув порушення. А щодо "Київстару" та Lifecell слідство триває.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація