Азаров перед виборами згадав про високі ціни на бензин

Дата публікації
Перегляди
1158
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Азаров перед виборами згадав про високі ціни на бензин

З трейдерами пального поговорить Хорошковський / Фото: blogspot.com

Колишній головний СБУшник проведе бесіду із продавцями бензину про стабільність цін.

Віце-прем'єр Валерій Хорошковський повинен за наказом прем'єра Миколи Азарова провести з продавцями пального консультації по стабілізації цін на бензин.

"Глава уряду вважає за необхідне розробити алгоритм нівелювання коливань цін на нафту, що демонструють періодичне підвищення і пониження", - повідомляється на сайті уряду, пише "Комерсант-Україна".

Як розповів заступник директора департаменту нафтової, газової та нафтопереробної промисловості Міненерго Костянтин Бородін, уряд розглядає два варіанти збереження стабільних цін на нафтопродукти.

"Головний спосіб - це, безумовно, збільшення завантаження власних нафтопереробних підприємств. Нафта, на відміну від нафтопродуктів, закуповується раз на місяць, і тому українське паливо завжди дорожчає набагато менше імпортних нафтопродуктів", - зазначив експерт.

За його словами, для збільшення переробки Міненерго пропонує захистити НПЗ від недобросовісної конкуренції, ввівши мита на імпорт пального. Крім того, уряд планує збільшити обсяги видобутку та знизити вартість української нафти.

Як повідомлялось, з початку березня, за даними консалтингової компанії "А-95", вартість нафтопродуктів зросла на літр А-95 - з 11,08 до 11,22 гривні, А-92 - з 10,07 до 10,11 гривні, А-80 - з 9,59 до 9,61 гривні, дизпалива-з 9,7 до 9,72 гривні.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1158
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація