Дев'ять українців потрапили до списку найбагатших людей світу

Дата публікації
Перегляди
7781
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Дев'ять українців потрапили до списку найбагатших людей світу

Ахметов - найбагатший серед українців у списку найбагатших / Фото: shakhtar.com

Найбільше в списку Forbes представників США.

До рейтингу Forbes найбагатших українців увійшло дев'ять українців.

Їхній статок оцінюють в $ 26,6 млрд.

Першим серед найбагатших українців є Рінат Ахметов ($ 12,5 млрд). На другому і третьому місцях знаходяться Віктор Пінчук ($ 3,2 млрд), Геннадій Боголюбов ($ 2,3 млрд).

Також до п'ятірки найбагатших людей світу входять Ігор Коломойський ($ 2,1 млрд), Юрій Косюк ($ 1,5 млрд), Вадим Новинський ($ 1,5 млрд), Петро Порошенко ($ 1,3 млрд), Костянтин Жеваго ($ 1,2 млрд) і Сергій Тігіпко ($ 1 млрд).

При цьому найбагатшою людиною світу визнаний один із засновників корпорації Microsoft Білл Гейтс. Його статок видання Forbes оцінило у $ 76 млрд.

Зокрема, до п'ятірки увійшли також мексиканський бізнесмен Карлос Слім Елу ($ 72 млрд), власник найбільшої в світі ритейл-компанії Inditex Амансіо Ортега ($ 64 млрд), інвестор Воррен Баффет ($ 58,2 млрд) і Ларрі Еллісон зі статком у $ 48 млрд.

Загалом до рейтингу мільярдерів увійшло 1645 осіб. Їхній загальний статок оцінюється в $ 6,4 трлн.

Крім того, однією з особливостей цьогорічного рейтингу є рекордне внесення новачків до списку. Загалом в рейтингу з'явилося 268 осіб. Найбільше мільярдерів у списку зі США (492). Далі йдуть Китай (152) і Росія (111).

Нагадаємо, в 2013 році за версією Bloomberg, першість у рейтингу вдалося повернути американцеві Біллу Гейтсу. Капітал багатія тепер оцінюється в $ 78,5 млрд.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7781
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація