Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Богдан пояснив, коли в Україні скасують військовий збір

Від податка відмовляться тоді, коли ці гроші зможуть компенсувати з інших джерел.

Україна відмовиться від стягування військового збору зі своїх громадян, коли розвиток економіки дозволить отримувати потрібні суми з інших джерел. Про це заявив керівник Офісу президента Андрій Богдан в програмі "Свобода Савіка Шустера".

За його словами, зростання ВВП України вже відбувається, і в другому кварталі поточного року воно склало 4,7%. "І це тільки за рахунок очікувань. Тобто суттєві зміни ще не відбулися", - пояснив він.

Військовий збір – це податок на прибуток у розмірі 1,5%, платниками якого є фізичні особи-резиденти, які отримують доходи, як в Україні, так і за її межами, а також фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Він був запроваджений у 2014 році та покликаний поліпшити фінансування української армії. Майже щороку від військового збору до держбюджету надходило додатково більше 10 млрд гривень.

Відео Фейк державного масштабу: Андрій Богдан залишається керувати Офісом президента

Заяви на звільнення без дати написали усі люди з оточення Володимира Зеленського під час прийому на роботу. Так президент прокоментував новину про нібито відставку керівника його Офісу. Низка ЗМІ напередодні оприлюднила фото заяви Богдана "за власним бажанням". Хто за цим стоїть – з'ясовувала ТСН.  

Фейк державного масштабу: Андрій Богдан залишається керувати Офісом президента

Залиште свій коментар

Вибір редакції