Бродський побачив, що бізнес задоволений податковими перевірками

Бродський побачив, що бізнес задоволений податковими перевірками

Чиновник запевняє, що перевірок підприємств стало у сотні разів менше.

Великий і середній бізнес задоволені податковими перевірками, оскільки раніше їх було близько 700 на рік, а тепер стало менше у сотні разів, заявив очільник Держкомпідприємництва Михайло Бродський.

"Всі задоволені. Я думаю, що можна сміятися і не вірити, але це так", - сказав він, передає "ЛІГАБізнесІнформ".

За його словами, на даний час кількість перевірок скоротилася в сотні разів. Підприємства отримали можливість, і бухгалтерія цих підприємств, і директора займатися тим, чим вони повинні займатися - створенням продукції, створенням прибутку, а не відповідати на питання перевірок.

Відповідаючи на питання ЗМІ, чому так різниться інформація Держкомпідприємництва та преси, яка регулярно отримує повідомлення про невдоволення бізнесу перевірками і про порушення, допущених держорганами в ході цих перевірок, Бродський зазначив: "Ви, напевно, користуєтесь інформацією періоду діяльності Юлії Тимошенко".

Як повідомлялось, наразі вітчизняні підприємці виставили Податковій службі незадовільну оцінку її роботи. Бізнес негативно оцінив обтяжливість процедур адміністрування податків і високу ступінь фіскального тиску, виставивши податківцям низький рейтинг - всього 1,9 бали з 5.

Про це свідчать результати дослідження, проведеного "Європейською бізнес асоціацією", яка опитала 117 малих, середніх і великих компаній.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів