Частині жителів Києва планують знизити тарифи на опалення та гарячу воду

Споживачі-щасливчики живуть на лівому березі Дніпра.

Від 1 червня товариство "Єврореконструкція", яке обслуговує споживачів на лівому березі Києва, планує знизити тарифи на гарячу воду та опалення на 1,3-1,8%.

Про це йдеться у проекті постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Питання планують розглянути завтра, 11 травня. Про це пише "Укрінформ".

Зниження тарифів можливе завдяки модернізації Дарницької ТЕЦ, завдяки чому вдалося зменшити витрати енергоресурсів.

Зокрема, послуга з централізованого опалення для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії має подешевшати на 1,8% - від 1204,18 грн/Гкал до 1182,86 грн/Гкал.

Тепло для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії стане дешевшим на 1,3% - від 31,86 грн до 31,45 грн на метр квадратний за місяць протягом опалювального періоду.

Послуга з централізованого постачання гарячої води за умови підключення рушникосушильників до системи гарячого водопостачання подешевшає на 1,7% - від 71,83 грн до 70,62 грн за кубометр.

За умови відсутності рушникосушильників гаряча вода для абонентів Дарницької ТЕЦ коштуватиме на 1,8% менше, від 66,37 грн за кубометр вона подешевшає до 65,20 грн за кубометр.

Нагадаємо, ТОВ "Єврореконструкція" управляє Дарницькою ТЕЦ, що забезпечує тепло частині киян на лівому березі. Ще близько 70% столичних споживачів обслуговує ПАТ "Київенерго", з яким міська влада планує розірвати договір після опалювального сезону 2017-2018 років.

Залиште свій коментар