Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ДТЕК Ахметова просить про довгострокову реструктуризацію боргів

Таким чином, у компанії сподіваються поліпшити фінансову ситуацію у енергохолдингу.

Найбільший енергохолдинг України ДТЕК Ріната Ахметова заявив, що не в змозі повністю сплатити суму купонів за єврооблігаціями на 910 млн доларів з погашенням у 2018 році.

Таким чином, ДТЕК запропонував іноземним кредиторам і власникам євробондів довгострокову реструктуризацію боргів, повідомляє УНІАН.

"Компанія ініціювала отримання stand still (звільнення від зобов'язань) з боку власників єврооблігацій на період до 6 місяців. Підписання аналогічного документа узгоджується з іншими кредиторами", - йдеться в повідомленні ДТЕК.

У повідомленні також наводяться слова керівника департаменту з корпоративних фінансів ДТЕК Дмитра Федотова, який пояснив, що компанія продовжує співпрацювати з іноземними кредиторами аби збалансувати фінансову ситуацію в компанії.

"Ми сподіваємося впродовж 6 місяців дійти згоди за умовами довгострокової реструктуризації кредитного портфеля, яка буде прийнятною для всіх сторін", - зазначив він.

У компанії нагадали, що в першому півріччі 2015 року компанія вже проводила обмін єврооблігацій в розмірі 200 мільйонів доларів на нові папери на суму 160 млн дол. із терміном погашення боргу до березня 2018 року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що одразу дві компанії, що належать українському мільярдеру Рінату Ахметову, стикнулися з фінансовими проблемами. Зокрема, Міжнародне агентство Fitch Ratings знизило довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) DTEK Energy B.V. – холдингової компанії найбільшої української приватної вертикально-інтегрованої енергогрупи ДТЕК - із рівня "С" до рівня "RD" (обмежений дефолт). Це пояснили тим, що, за інформацією агентства, компанія пропустила строки платежів із кількох банківських кредитів.

Також прибуток енергохолдингу "ДТЕК", який належить Рінату Ахметову, у минулому році скоротив прибуток до вирахування податків (EBITDA) майже втричі - до 4,087 млрд грн, порівняно з 2014-м. Чистий збиток компанії у 2015-му, порівняно з 2014 роком, зріс майже вдвічі - до 37,399 млрд грн з 19,648 млрд грн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції