E-Dinar Coin — нова криптовалюта з тисячолітньою історією Реклама

Дата публікації
Перегляди
4862
Поділитись:
WhatsApp
Viber
E-Dinar Coin — нова криптовалюта з тисячолітньою історією

Творці нової криптовалюти E-Dinar Coin, найбільш ймовірна дата запуску якої — 15 серпня 2016 року — розповіли про свій продукт.

Слово "динар" (араб . دينار) походить від денария, назви монети Римської імперії, і потім перекочувало в арабський світ. За переказами, на Сході вважалося, що динари стануть головною світовою платіжною одиницею.

Зараз динар — грошова одиниця багатьох країн арабського Сходу,, Африки, Індійських і Азіатських країн, які об'єднані масштабної економікою.

Згодом монети перетворилися в електронні гроші. У XX столітті безготівкові форми оплати стали надзвичайно популярними, особливо в країнах з розвиненою економікою.

Багато століть еволюції грошей втілилися в E-Dinar Coin — криптовалюту нового покоління. 

E-Dinar Coin або EDС (англ. Ecological decentralized cryptocurrency) — екологічна децентралізована криптовалюта, проект p2p майданчика з однойменною назвою, яка налічує близько 180 000 учасників. В її створення було інвестовано понад $ 10 млн.

При розробці E-Dinar Coin були враховані недоліки інших криптовалют, тому вона надає країнам готовий механізм для заміни фіатних грошей на модель blockchain.

Суттєва перевага EDС — обсяг премайнінга — 2,5 млрд. Планується випустити 999 трлн протягом 33 років. Така кількість забезпечить грошовий оборот світової економіки і кожен бажаючий зможе використовувати її без обмежень. За прогнозами аналітиків, ціна EDС може вирости до 1000 $ або навіть більше.

Ще один плюс E-Dinar Coin — мізерна комісія за операції — 0,1 EDС, які будуть проводитися з рекордною швидкістю — 5 секунд на обробку блоку. Використання майданчика p2p забезпечить анонімність і децентралізацію, а також можливість конвертації EDС в будь-яку валюту. 

Унікальною є бонусна система, побудована за принципом "of stake" (англ. від частки) — кожен учасник, який має EDС на рахунку, буде отримувати 0,65 % додаткових одиниць на добу, а це майже 20 % в місяць. Додаткові монети будуть також нараховуватися по реферальній системі з 7 рівнів. 

Творці валюти борються за чистоту навколишнього середовища. E-Dinar планує інвестувати в відтворення лісів, програми по забезпеченню населення мегаполісів чистим повітрям, інноваційні механізми очищення води. 

Офіційний запуск E-Dinar Coin запланований на 15 серпня 2016 року; подробиці можна дізнатися на офіційному сайті або в спільнотах E-Dinar в соціальних мережах.

http://e-dinarcoin.com/

Дата публікації
Перегляди
4862
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація