Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екс-голова Нацбанку Гонтарева знайшла нову роботу

Вона працюватиме в стартапі, співзасновником якого юридично є її син.

Колишня голова правління Національного банку України Валерія Гонтарева, яка звільнилася з цієї посади півроку тому, може стати головою наглядової ради медичного діджитал-стартапу "Медікіт". Юридично половина в цьому бізнесі належить сину Гонтаревої Антону.

Після звільнення з держслужби Гонтарева протягом року не має права працювати в компаніях з управління активами. Тому й займеться стартапом. "Медікіт" – майданчик в Інтернеті, завдяки якому пацієнти зможуть отримати платні медичні онлайн-консультації чи викликати лікаря додому. Платформа ще не працює, її презентацію запланували на листопад. Про це пише "Ліга. Бізнес".

Юридично Гонтарева не має стосунку до проекту. Компанію "Медікіт" заснували син Гонтаревої Антон та Світлана Кириченко, яка працювала в структурах компанії ICU протягом 2008-2010 років. До роботи в НБУ Гонтарева була співвласницею ICU. Кожен із засновників "Медікіта" вніс до його статутного капіталу по 5 млн грн. Сама компанія зареєстрована 12 січня 2018 року.

Директором "Meдiкiта" від 14 квітня 2018-го значиться Руслан Кравець - колишній заступник директора Департаменту стратегії та реформування НБУ.

"Концептуально це медичний маркетплейс за типом Airbnb або Olx. Зараз відбувається розробка IT-складової. Про технічні деталі, такі як оплата послуг, говорити поки рано", - сказав Кравець.

Про роль Гонтаревої в проекті він уточнив, що "сподіваємося, що вона очолить наглядову раду компанії".

Нагадаємо, Гонтарева написала заяву про звільнення за власним бажанням з посади голови НБУ ще навесні 2017 року та пішла в затяжну оплачувану, а потім неоплачувану відпустку, з якої так і не повернулася до Нацбанку. Президент України Петро Порошенко вніс до парламенту подання про звільнення Гонтаревої лише 18 січня 2018 року. Звільнили її 15 березня 2018-го. Новим головою НБУ став Яків Смолій, який до цього був перший заступник голови в цій структурі.

ВідеоСуд не дозволив НАБУ закрити кримінальне провадження проти екс-голови Нацбанку Валерії Гонтаревої

Йдеться про недостовірне декларування грошей, які були витрачені на відпустку тодішньої чиновниці на Мальдівах два роки тому. На думку детектива НАБУ, вона обійшлася Гонтаревій у 250 тисяч гривень, а цього, мовляв, недостатньо для кримінальної відповідальності. За даними апелянта, тижневий відпочинок на Мальдівах вартував гаманцю Гонтаревої майже мільйон гривень.

Суд не дозволив НАБУ закрити кримінальне провадження проти екс-голови Нацбанку Валерії Гонтаревої

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції