"Газпром" заявив, що до листопада ніяких компромісів з Україною не буде

"Газпром" заявив, що до листопада ніяких компромісів з Україною не буде

Ілюстрація / Фото: vesti.kz

Як заявили у компанії, переговори з українськими колегами йдуть дуже активно і в дуже позитивному ключі, але питань залишається ще досить багато і вони складні.

Російська компанія "Газпром" виключає досягнення компромісу з Україною з перегляду газових угод до листопада. Про це йдеться в повідомленні голови правління "Газпрому" Олексія Міллера.

"Абсолютно точно, в найближчі дні ніяких остаточних домовленостей не буде досягнуто. Думаю, що перших результатів не варто чекати раніше листопада", - відзначає Міллер.

За його словами, переговори з українськими колегами йдуть дуже активно і в дуже позитивному ключі, але питань залишається ще досить багато і вони складні.

Згідно з повідомленням "Газпрому", 11 жовтня в Москві в центральному офісі компанії відбулася чергова робоча зустріч Міллера і міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрія Бойка.

"Сторони продовжили обговорення актуальних питань двостороннього співробітництва. Олексій Міллер і Юрій Бойко висловили задоволення ходом поточного діалогу. Прийнято рішення провести чергову зустріч найближчим часом", - йдеться в повідомленні.

Під час зустрічі особливо було підкреслено, що до досягнення нових домовленостей сторони продовжують суворо дотримуватися діючих контрактів на постачання і транзит газу.

Згідно з повідомленням Міненерго Україні, зустріч пройшла в конструктивному руслі, сторони обговорили питання співпраці в газовій сфері. Зокрема, Бойко і Міллер розглянули шляхи реалізації домовленостей, досягнутих під час переговорів, які відбулися 24 вересня в резиденції президента Росії між президентом України Віктором Януковичем і президентом Росії Дмитром Мєдвєдєвим і прем'єр-міністром Росії Володимиром Путіним у сфері закупівель та транзиту російського газу.

Нагадаємо, 11 жовтня прем'єр-міністр Микола Азаров спрогнозував, що переговори з Росією про перегляд газових контрактів 2009 року завершаться через 10-15 днів.

Читайте також:

За рік Україна збільшила газову залежність від Росії на 71%

Газові контракти після вироку Тимошенко не зміняться

Європа розкриє деталі контрактів з "Газпромом"

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Газовий конфлікт України і РФ
Наступна публікація