Наймолодший король світу одружився з простолюдинкою

Весь Бутан святкував весілля свого 31-річного монарха. Надзвичайно гарна церемонія пройшла за буддистськими традиціями.

Монарше весілля пройшло 13 жовтня в Бутані - невеликому гірському королівстві в Гімалаях. 31-річний король Джігме Кхесар Намгьял Вангчук одружився з 21-річною Джетсун Пема.

Церемонія одруження відбулася в колишній столиці Бутану – Пунакха – за буддистськими традиціями.

Наречена пройшла пішки у супроводі процесії монахів до Пунакха-дзонг (Палацу Блаженства) - старовинного замку XVII століття. Його Величність вже чекав на неї, він спустився з трону, щоб привітати наречену.

РЕЙТИНГ ПРИНЦІВ-ХОЛОСТЯКІВ

Король поклав корону на голову дівчини, після церемонії вона стала його дружиною і королевою країни.

Охочих подивитися на церемонію було настільки багато, що організатори встановили намети біля місця її проведення. На вулицях міст Бутану багато людей, всюди висять портрети королівської пари.

Нова королева - зі звичайної родини, дочка пілота цивільної авіації. Хоча її мати - далека родичка бутанської королівської родини. Зараз Джетсун Пема навчається у Лондоні за спеціальністю міжнародні відносини. Прекрасно розмовляє кількома мовами, в тому числі англійською та хінді, захоплюється історією мистецтв.

Король Бутану дуже популярний в своїй країні і за кордоном. По всій Азії, і не тільки в ній, існують клуби шанувальниць молодого монарха, від Індії до Індонезії добре розпродаються присвячені йому брошури і плакати, в Інтернеті можна знайти не одну спільноту закоханих у нього дівчат.

Джігме Кхесар Намгьял Вангчук став регентом ще в 2006 році, а два роки по тому був коронований у віці 28 років, ставши таким чином наймолодшим монархом у світі. У 2009 році він був визнаний одним з найсексуальніших політиків у світі.

Читайте також:

Складено рейтинг принців-холостяків для сучасних "попелюшок"

Найбагатша жінка Іспанії відмовилася від грошей заради кохання

Князь Монако і його молода дружина провели медовий місяць у різних готелях

Королівське весілля: британський принц Вільям одружився з Кетрін Міддлтон

Наймолодший король світу одружився з простолюдинкою

Наймолодший король світу одружився з простолюдинкою

Повʼязані теми:

Наступна публікація