31-річний король Бутана одружується зі звичайною студенткою

Обраниця короля навчається в лондонському коледжі Риджентс - "молода, але привітна і добра душею".

Король королівства Бутан Джігме Кхесар Намг'ял Вангчук одружується з 21-річною студенткою з простої сім'ї Джецун Пема.

"Настав час мені одружитися. Я довго думав і вирішив, що весілля відбудеться пізніше цього року", - заявив 31-річний монарх.

Про свою обраницю король розповів: "Вона молода, але привітна і добра душею і за характером. Ці якості разом з мудрістю, яка прийде з віком і досвідом, зроблять з неї гідну слугу нації".

Обраниця короля навчаэться в лондонському коледжі Риджентс. Король Кхесар свого часу також навчався у Великобританії і захистив дисертацію з політології в Оксфордському університеті.

У 2006 році попередній король-реформатор Джігме Синг'є Вангчук добровільно передав владу своєму синові Кхесару й ініціював в країні демократичний процес, який завершився трансформацією абсолютної монархії в конституційну.

Весілля монарха Бутана стане вже третім королівським одруженням цього року. 29 квітня відбулося весілля британського принца Вільяма і його обраниці Кейт Міддлтон.

У липні одружуватися планує князь Монако Альбер II, його дружиною стане південноафриканська плавчиня Шарлен Вітсток.

Джігме Кхесар Намг’ял Вангчук народився 1980 року і вчився в Оксфордському університеті. Він вступив на трон у 2006 році і зараз є наймолодшим правителем незалежної держави в світі. Після свого вступу на трон король серйозно реформував політичний устрій країни, відмовившись від абсолютної монархії на користь конституційної.

Джігме Кхесар Намг'ял Вангчук був коронований в листопаді 2008 року. Бутан - королівство з населенням близько 700 тисяч, розташоване між Індією і Китаєм.

Читайте також:

Князь Монако оголосив про заручини з олімпійською чемпіонкою

Дочка екс-президента Перу вийшла заміж у в'язниці

Кейт Міддлтон пророкують долю принцеси Діани

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: