Найбагатша жінка Іспанії відмовилася від грошей заради кохання

Одна з найбагатших жінок Іспанії, власниця найбільшого числа титулів у світі - 18-та герцогиня Альба - віддала всі гроші родичам, щоб укласти нерівний шлюб із коханим.

Одна з найбагатших жінок Іспанії, 18-та герцогиня Альба, віддає весь свій величезний статок родичам, аби ті дозволили їй вийти заміж за коханого – звичайного службовця департаменту соціальної опіки, молодшого від неї на 24 роки.

Донья Марія дель Росаріо Каєтана Фітц-Джеймс Стюарт і Сільва – власниця найбільшого числа титулів у світі. В неї сім герцогських титулів, 22 графських і 24 титули маркізи.

Наразі вона є главою дому Альба, який нараховує 539-річну історію. До привілеїв членів титулованої сім'ї входить право не схиляти коліно перед Папою Римським і в'їжджати верхи до Севільського собору.

Герцогиня Альба має близько десяти замків, стіни яких увішані роботами Гойї, Веласкеса, Тиціана, і є далекою родичкою короля Джеймса II, Вінстона Черчилля і Діани, принцеси Уельської.

Герцогиня Альба і Альфонсо Дієз
Герцогиня Альба і Альфонсо Дієз
Однак зараз 85-річна герцогиня готова пожертвувати усім своїм багатством, щоб укласти нерівний шлюб зі звичайним службовцем Альфонсо Дієзом.

Закохані були близькими друзями протягом багатьох років. Вони хотіли одружитися ще в 2008 році, проте тоді сім'я герцогині різко засудила цей крок, і навіть іспанський король Хуан Карлос особисто зателефонував доньї і відговорив її укладати шлюб, який "ганьбить весь її рід".

Проти шлюбу цього категорично виступили і діти герцогині (а в неї їх шестеро від першого шлюбу з сином герцога Сотомайор, який помер в 1972 році).

Однак тепер герцогиня Альба знайшли вихід зі становища. Щоб ніхто не думав, що її новий обранець хоче одружитися з нею заради грошей, вона вирішила всі статки передати дітям – хоча її наречений раніше уже підписав папери, відмовившись від будь-яких претензій на багатство майбутньої дружини.

18-та герцогиня Альба з дітьми
El Pais
Герцогиня Альба в молодості зі своїми дітьми
"Альфонсо не хоче нічого. Все, що він хоче, - мене", - сказала вона на початку цього року.

Згідно зі звітом, опублікованим в іспанській газеті El Pais, її старший син успадковує Палац в Мадриді і Монтерреї, а також загальний контроль за сімейними статками.

Більша частина спадщини, за законом, є історичним надбання нації, і не може бути продана, утім, навіть особисті збереження герцогині оцінюються в межах від 600 млн до 3,5 млрд євро.

Донья Марія залишила кожному зі своїх дітей і восьми онуків палац і тисячі акрів землі Іспанії, якими вона володіє. Її єдина дочка Євгенія успадковує майно на Ібіці, а також 600 акрів неподалік від Севільї.

Читайте також:

Складено рейтинг принців-холостяків для сучасних "попелюшок"

Китайський мільярдер роздасть 2 мільйони доларів на честь народження онука

Князь Монако і його молода дружина провели медовий місяць у різних готелях

Наймолодший мільярдер світу Марк Цукерберг одружується

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: