Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Герус анонсував зниження ціни на газ для населення

За п'ять місяців ціна газу знизилась на майже 30%.

В Україні у вересні для населення знизяться ціни на блакитне паливо. Так, вартість газу стане меншою на 115 гривень за тисячу кубометрів.

Про це заявив голова комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус.

Зокрема, 9 вересня на засіданні погоджувальної ради він зауважив, що упродовж останніх п'яти місяців ціна газу для населення впала на близько 30%.

"Згідно з останньою інформацією, ціна газу для населення у вересні місяці буде знижена на 115 гривень за тисячу метрів кубічних", - сказав Андрій Герус.

Нагадаємо, раніше "Нафтогаз" запустив механізм, який дозволяє вже зараз купити населенню газ на зиму за низькими цінами. Купуючи паливо за літніми – нижчими – цінами, разом з ПДВ виходить – 5 тисяч 720 гривень за тисячу кубометрів. Ліміт на одне домогосподарство – 25 тисяч. Монополіст запевняє – зекономите таким чином 25% оплати за газопостачання в опалювальний сезон. 

Відео "Нафтогаз" пропонує населенню придбати газ на зиму за літніми цінами: чи діє пропонована схема

Компанія "Нафтогаз" пропонує українцям готуватися до зими зараз. Придбати паливо за літніми цінами. Ліміт на одне домогосподарство – 25 тисяч. Монополіст запевняє – зекономите  25% оплати за газопостачання в опалювальний сезон. То хто зможе поповнити свої газові запаси і на скільки заощадити – у сюжеті.  

"Нафтогаз" пропонує населенню придбати газ на зиму за літніми цінами: чи діє пропонована схема

Залиште свій коментар

Вибір редакції