Гори сміття, сморід і таргани. "Вигоди" оренди дешевого житла в Києві

Оренда однокімнатної квартири в різних містах стартує від 2,5-5 тисяч гривень.

Оренда житла в Україні подорожчала аж на 30% від початку року. Найпопулярнішим і найбільш бюджетним варіантом є однокімнатні квартири. За ними просто полюють студенти та сім'ї без дітей.

У Дніпрі, наприклад, за оренду однокімнатної квартири на околиці міста просять 2,5 тис. грн, у Львові та Харкові – 3 тис. грн. В Одесі оренда коштуватиме дорожче – 4 тис. грн. У Києві – вже 5 тис. грн.

Журналістка програми "Сніданок з "1+1" Христина Кришиха шукала більш бюджетні варіанти оренди помешкання у столиці й знайшла. Хочете зекономити на оренді помешкання – готуйтесь до екстриму. Як насправді виглядає житло, яке здають за найнижчими цінами?

В Інтернеті знаходимо оголошення: однокімнатна квартира на Нивках у готельці й усього за 3 тис. грн на місяць. Під виглядом клієнтів зустрічаємось з господарями. Та те, що бачимо у квартирі, просто шокує – бруд, різкий, їдкий запах, гори мотлоху, мішки зі сміттям, старі з прогнилими рамами вікна та вирвані всі розетки. Світла в кімнаті немає – бо вмикач б'ється струмом. І хоча в оголошенні ціна була вказана 3 тис. грн, під час зустрічі господар озвучив вже 4 тис. грн. І великодушно погодився знизити ціну на 900 грн, але за умови, що квартиранти зроблять ремонт. Дружина ж господаря хоче, аби ремонт робили ще й за її дизайном та під її наглядом.

Дешевше за квартиру в столиці можна орендувати старенький приватний будинок на околиці міста (3,5 тис. грн), кімнату в будинку з окремим виходом у двір, літню кухню або прибудову.

Найдешевшим варіантом помешкання у Києві буде оренда кімнати у квартирі з господаркою. Наприклад, маленьку кімнату з балконом, у Подільському районі, бабуся здає за 2 тис. грн. Але є один мінус. Точніше їх багато і всі вони бігають – таргани.

Тож перед тим, як їхати на оглядини на таке економне помешкання, варто спочатку дізнатися телефоном усі умови та правила проживання. Щоб під час зустрічі сюрпризів було якомога менше.

ВідеоОренда дешевого помешкання: як виглядає житло, яке здають за найнижчими цінами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: