Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Харків позбавляють дешевого бензину

Податківці заблокували роботу АЗС із нижчими за середні цінами на пальне.

Податкова міліція заблокувала роботу заправки мережі ANP у Харкові. Представники державного органу заборонили торгівлю 3-ма видами бензину, залишивши в продажі лише дизельне паливо, повідомляє кореспондент ТСН.

Перевірка на АЗС триває з 15:00 п'ятниці, 4 січня, до глибокої ночі – вже суботи, 5 січня. Податківці завітали на об'єкт із документами, котрі містять претензії до якості палива. Йдеться про нібито вміст у бензині шкідливих домішок, а також буцімто відсутність у продавця належних сертифікатів якості.

Читайте також: Житомирська і Вінницька області можуть лишитися без бензину

Аргументи представників мережі ANP працівниками податкової міліції до уваги не беруться. Натомість продавцям було продемонстровано рішення суду, згідно з яким бензин має бути заарештований. У документі йдеться про 50 тонн палива.

На цей час триває відкачування пального з резервуарів АЗС у бензовози. Ними бензин мають вивезти з території заправки до місця тимчасового зберігання.

Читайте також: Свавілля податківців може залишити два регіони без пального

Атаки податкової на заправках ANP, "Авіас" і "Укрнафта" синхронно відбуваються одразу в кількох областях України. Експерти ринку припускають, що в такий спосіб конкуренти намагаються знищити продавців якісного та дешевого пального українського виробництва – з Кременчуцького НПЗ.

Станом на 4 січня вартість літра бензину А-95 на згаданих мережах становила 10,90 грн, тоді як у конкурентів ціна була значно вищою: 11,29 грн (мережі WOG і ОККО), 11,10 (Лукойл), 11,09 (ТНК-ВР) і 11,32 (Shell).

Подібне співвідношення характерне і для інших типів бензину. Зокрема, 80-й бензин на АЗС WOG і ОККО продається по 10,69 грн, "Лукойлі" - 10,50 грн, тоді як на заправках ANP, "Авіас" і "Укрнафта" його можна придбати по 10,30 грн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції