Канада виділить понад 30 мільйонів канадських доларів допомоги Україні

Дата публікації
Перегляди
869
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Канада виділить понад 30 мільйонів канадських доларів допомоги Україні

Порошенко і Ніколсон під час зустрічі в Києві / Фото: Facebook/Офіс президента України

Гроші спрямують на гуманітарні цілі та розвиток демократичних інституцій.

Канада й надалі продовжуватиме підтримувати Україну та виділить понад 30 мільйонів канадських доларів допомоги на гуманітарні цілі та розвиток демократичних інституцій.

Про це під час зустрічі з президентом України Петром Порошенком у Києві сказав міністр закордонних справ Канади Роберт Ніколсон, передає прес-служба глави держави.

"Світ змінюється, але наступні п'ять днів, чи п'ять місяців, чи 50 років ви можете розраховувати на підтримку України з боку Канади", - запевнив Ніколсон.

Співрозмовники відзначили зацікавленість у розвитку відносин в економічній сфері та в залученні канадських інвесторів. Так, під час майбутнього візиту прем'єр-міністра Канади очікується подальше обговорення питання двосторонньої Угоди про зону вільної торгівлі.

"Маємо продемонструвати прогрес. Ми відкриті для співпраці", - зазначив Порошенко.

У свою чергу міністр закордонних справ Канади наголосив на зацікавленості збільшення товарообігу між країнами.

Окремо Порошенко звернув увагу на питання спрощення візового режиму Канадою для українців, зокрема щодо збільшення термінів дії віз.

Президент також відзначив підтримку України з боку Канадського Агентства міжнародного розвитку.

"Проведення реформ - питання виживання. Для нас надзвичайно цікавий ваш досвід у державному управлінні", - зазначив глава держави.

Порошенко і Ніколсон також обговорили питання щодо ситуації на Донбасі. Президент відзначив потужну підтримку України з боку Канади та жорстку реакцію на агресію Росії проти України.

"Це не лише питання української незалежності, це питання глобальної безпеки", - сказав Порошенко.

Ніколсон зазначив, що підтримка України, зокрема врегулювання ситуації на Донбасі, є одним з пріоритетів Канади у зовнішній політиці.

Президент подякував канадській стороні за військову та технічну допомогу, зокрема за направлення місії у складі 200 інструкторів для тренування українських військових.

"Маємо позитивний досвід із США, Польщею та іншими країнами. Підвищення рівня та професіоналізму української армії є нашим пріоритетом", - сказав Порошенко.

 

Україна може розраховувати на підтримку Канади – зустріч Президента з керівником МЗС КанадиПрезидент Петро Порошенко п...

Posted by Адміністрація Президента України on 11 травня 2015 р.

Під час зустрічі з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним Ніколсон заявив, що Канада вимагає від Росії залишити окуповані території України та звільнити Савченко.

Наступна публікація