Коли в Україні не працюватимуть банки. Календар неробочих днів на 2016 рік

До кінця року в Україні посеред тижня випадає ще 10 вихідних.

У 2016 році в Україні через державні свята посеред робочих тижнів буде 10 вихідних. Два із них українцям доведеться відпрацьовувати по суботах. У ці дні не працюватимуть державні установи, більшість підприємств, а також банківська система.

Нацбанк України підготував графік неробочих днів до кінця 2016-го.

"Робочі дні банківської системи у 2016 році переносяться з понеділка, 7 березня, на суботу, 12 березня, та з понеділка, 27 червня, на суботу, 2 липня. У зв'язку з цим, від 5 до 8 березня (включно) і від 25 до 28 червня (включно) 2016 року система електронних платежів Національного банку України (далі − СЕП), система електронної пошти НБУ, депозитарій НБУ, Система підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України НБУ, Система з купівлі та продажу кредитних ресурсів у національній валюті на міжбанківському кредитному ринку України "КредІнфо2", Система реєстрації кредитних договорів з нерезидентами "Реєстр договорів з нерезидентами 2" не працюватимуть, кліринг за операціями національної платіжної системи на базі відкритих міжнародних стандартів, здійсненими через Центральний маршрутизатор та розрахунково-кліринговий центр, не проводиться", – зазначили в Нацбанку.

12 березня та 2 липня СЕП та банківська система працюють у звичайному режимі. Проте 2 липня не працюватиме Система підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України НБУ для уповноважених банків.

Нагадаємо, в 2016 році українці відзначатимуть такі державні свята і дати: 8 березня – Міжнародний жіночий день, 1 травня – Великдень, 1 і 2 травня – День міжнародної солідарності трудящих, 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 19 червня – Трійця, 28 червня – День Конституції України, 24 серпня – День Незалежності України, 14 жовтня – День захисника України.

вихідні в банках у 2016 році
Національний банк України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: