Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кондитери потрапили до ТОП-10 "найдорожчих" професій України

ТОП-100 найбільш високооплачуваних фахівців липня поповнився виробничими фахівцями.

У поточному місяці найвищі зарплати роботодавці платили, традиційно у сфері високих технологій та програмування. Несподіваним стало те, що десятки "найдорожчих професій почали потрапляти виробничі професії, наприклад, технолог кондитерського і цукрового виробництва.

Також у ТОП-10 високих зарплат стали потрапляти кадрові працівники - директори, керівники відділу кадрів, HR-менеджери, повідомили ТСН.ua у Міжнародному кадровому порталі HeadHunter.

Крім іншого, у липні серед лідерів по зарплатах були продажники і директори з продажів. Така ситуація цілком закономірна, адже сфера "продажі" - лідер серед інших сфер за кількістю вакансій впродовж тривалого періоду часу.

У цій сфері найчастіше вказують рівень зарплат (35% вакансій проти 20% у середньому по ринку), суми винагород вищі ніж в інших сферах, адже туди, як правило, уже включені можливі премії та відсотки.

Найбільший же попит наразі на ринку праці на лінійних фахівців - менеджерів з продажу, фахівців по роботі з клієнтами, торгових представників. Крім лінійних фахівців, затребувані також керівники відділів продажів і директори з продажу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції