McDonald's хочуть засудити за приховування правди про гамбургери

Дата публікації
Перегляди
9546
Поділитись:
WhatsApp
Viber
McDonald's хочуть засудити за приховування правди про гамбургери

У Москві перший McDonald's був відкритий в 1990 році

Від мережі фастфудів вимагають надавати повну інформацію про склад продуктів.

Товариство з захисту прав споживачів (ТЗПС) "Громадський контроль" вважає, що McDonald's приховує від споживача повну інформацію про склад продуктів, повідомив голова організації Михайло Аншаков.

За його словами, клієнт не має змоги дізнатися, скільки консервантів та іншої хімії містить гамбургер або картопля фрі. Крім того в деяких випадках McDonald's вводить покупців в оману щодо походження ряду страв, пише Дело.

Наприклад, як зазначає товариство, в коктейлі "Молочний" експерти виявили жир рослинного походження, тому цей коктейль ніяк не може називатися молочним.

Перший ресторан мережі McDonald's був відкритий на території Росії в Москві в 1990 році. Зараз у країні діють близько 300 торгових точок McDonald's.

У 2007 товариство "Громадський контроль" вже подавало позов до McDonald's, спробувавши заборонити мережі виносну торгівлю. У ТЗПС вказували, що клієнти мережі можуть отримати травми і опіки при виході з дверей з підносами з їжею. Однак виносна торгівля в McDonald's була визнана законною.

Нагадаємо, нещодавно влада Бразилії оштрафувала американську мережу швидкого харчування на 1,77 млн доларів за пропаганду нездорового харчування. 

Читайте також:

McDonald's визнали винним в "присаджуванні" дітей на гамбургери

McDonald's рекламуватиме себе на власному телеканалі

Спека збільшила доходи "МакДональдсу" до 6,5 мільярда доларів

Інтернет розбурхало відео, в якому McDonald's "викривають" як мережу таємних бункерів

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9546
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація