Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Милованов назвав області, де отримують найнижчі зарплати

Найменша середньомісячна зарплата - у Чернівецькій області.

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов назвав п'ять областей, де українці отримують найменші зарплати. 

Міністр оприлюднив дані на своїй сторінці у Facebook і підписав їх "Статистика дня". 

За даними Милованова, найнижча середньомісячна зарплата - у Чернівецькій області. Вона складає 7 885 грн. Понад 8 000 отримують в інших регіонах, які у війшли у п'ятірку мністра. У Херсонській області зарплата становить 8 020 грн, у Тернопільській - 8 098 грн, у Чернігівській - 8 130 грн, а у Кіровоградській  - 8 222 грн.

Як повідомлялося раніше, у жовтні нинішнього року середня номінальна зарплата в Україні становила 10 727 гривень.  Це на 16,4% більше, ніж у жовтні минулого року. Найменшу зарплату отримали працівники сфери охорони здоров’я - у середньому 7002 гривні, а також організації харчування - 7030 гривень. 

Відео Чому українці не відчувають ефекту від зростання зарплат та коли це зміниться

Наші зарплати ростуть просто на очах. Принаймні в цьому переконані в Мінекономрозвитку. Там порахували, що порівняно з 2013-м, докризовим роком, реальна зарплата українців збільшилась на 18 відсотків. Чи відчувають це зростання українці і чи справді нам стало жити легше та комфортніше – Антон Ночвін розбирався.  

Чому українці не відчувають ефекту від зростання зарплат та коли це зміниться

Залиште свій коментар

Вибір редакції