Мінсоцполітики почало виплати ФОПам з дітьми

Електронною послугою скористалися 19 тисяч українців.

Міністерство соціальної політики розпочало призначення допомоги на дітей до 10 років фізичним особам-підприємцям.

Про це повідомила пресслужба Мінсоцполітики у Facebook.

"Розпочато призначення допомоги на дітей віком до десяти років фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що електронною послугою з надання допомоги на дітей вже скористалися понад 19 тисяч осіб.

Як повідомлялося, уряд виділив 1,6 млрд грн на період карантину для фізичних осіб-підприємців, які мають дітей. Якщо в сім’ї малого підприємця є діти до 6 років, виплата становитиме 1779 гривень, від 6 до 10 років – 2218 гривень, йдеться на порталі "Дія". Таке рішення дасть можливість провести виплати допомоги на 414 тисяч дітей з 337 тисяч сімей ФОПі. Допомога буде надаватись на дітей ФОПів, які обрали спрощену систему оподаткування та належать до першої і другої груп платників єдиного податку, більшість з яких працює у сфері послуг. 

Відео На період карантину держава виплачуватиме ФОПам допомогу на дітей – міністерка соцполітики

Міністр соцполітики пообіцяла виплачувати ФОПам допомогу на дітей. Такі виплати будуть робитись весь час карантину та ще протягом місяця після нього. В ефірі ток-шоу "Право на владу" міністерка розповіла, що ця допомога буде призначена на дітей фізосіб-підприємців, які втратили прибутки через карантин. Більше - у розділі Політика  

На період карантину держава виплачуватиме ФОПам допомогу на дітей – міністерка соцполітики

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів