Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На 20-доларовій банкноті США з'явиться афроамериканка

Вона замінить президента, який ненавидів індіанців.

Афроамериканка Гаррієт Табмен з'явиться на 20-доларовій банкноті, повідомляють джерела CNN.

Очікується, що новину про зміну зовнішнього вигляду банкноти, на якій зараз зображений колишній президент Ендрю Джексон, оголосить міністр фінансів США Джек Лью.

Офіційний представник казначейства підтвердив CNN, що портрет Табмен з'явиться на $ 20.

Також жінки з'являться на задній стороні 10-доларової банкноти, на передній стороні якої зображений перший секретар казначейства США Олександр Гамільтон. Це буде колаж з лідерів руху за виборчі права жінок.

Очікується, що оновлена 10-доларова купюра вийде в обіг до 2020 року, але поки неясно, коли з'явиться нова 20-доларова банкнота.

Легендарна Гаррієт Табмен – афроамериканка, яка зуміла втекти з рабства і допомогти звільнитися тисячам інших рабів перед Громадянською війною 1861-1865 років.

Екс-президент Ендрю Джексон, який зараз зображений на $ 20, відомий своїм негативним ставленням до корінних індіанських народів. Зокрема, його спадщина включає в себе "Стежку сліз", по якій насильно були переселені корінні американці, що призвело до загибелі тисяч індіанців. Тому багато американців виступали за те, щоб замінити Джексона на грошах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції