Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На авторинку України невдовзі "спливуть" європейські "потопельники"

Традиційно українським покупцям про мокру пляму в історії авто не повідомлятимуть.

За тиждень-другий в Україну приїдуть перші "потопельники". Затоплені під час повені у Європі автомобілі завозитимуть тисячами, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Традиційно підмочені авто європейські власники збувають задешево. А перекупники залюбки везуть машини до України, Росії та Білорусі. Потенційним покупцям, звісно, про гірку долю машин нічого не повідомлятимуть.

Особливо активно продаватимуть нові, не використовувані авто. Ними спробують збагатитися деякі сірі дилери. Вживані машини продаватимуть на автобазарах і через оголошення в пресі та на спеціалізованих інтернет-сайтах.

Вітчизняні умільці "потопельників" просушать і підремонтують, але на станціях техобслуговування попереджають – такі машини постійно ламатимуться, а деякі навіть спалахуватимуть.

Уже зараз очевидно, що мова йде про тисячі автомобілів. Отже, наслідки європейських повеней от-от стануть українською проблемою.

Те, що машина довго плавала, можна одразу й не побачити, але вдасться відчути – за запахом. Спеціалісти радять принюхуватися насамперед до салону, бо "потопельники" смердять болотом.

Якщо при купівлі виникли підозри, експерти радять не лінуватися та зазирати в усі щілини, відсувати крісла та килимки. Шукати слід плісняву, вогкість та іржу. Це – показники того, що автомобіль "плавав".

Сморід та іржа – не найстрашніше, лякає автомайстер. Найнеприємніші моменти розпочнуться за кілька місяців. Тоненькі дроти незабаром окисляться і електроніка буде давати збої – авто може заглухнути у будь-який момент.

Замінити десятки кілометрів електропроводів у сучасному автомобілі теоретично можна, але коштуватиме це аж надто дорого. Простіше придбати автомобіль, який не бачив великої води.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Відео В Україну приїдуть авто, затоплені повінню в Європі

Залиште свій коментар

Вибір редакції