Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Київщині силовики попередили стягнення 320 млн грн псевдоімпортером

Підприємство було зареєстрована на підставних осіб, діяльність яких пов'язують з оточенням колишнього керівництва держави.

Завдяки прокуратурі Київської області попереджено стягнення з держави майже 320 млн грн псевдоімпортером, якого пов'язують з оточенням колишнього керівництва країни.

Про це інформує сайт генпрокуратури.

В 2012 році переможцем тендеру на закупівлю за державні кошти товарів для обслуговування газотранспортної системи України стало підприємство, у якого були відсутні потужності для такого роду діяльності. Для отримання контрактів підприємство надало підтвердження щодо можливості прямої поставки товарів від виробника за економічно вигідними цінами у Дубаях ОАЕ. 

Але насправді жодних зовнішньоекономічних відносин щодо закупівлі товарів у іноземного виробника псевдоімпортером у відкритих торгах не здійснювалось, а нібито поставлений товар кордон України не перетинав, що свідчить про безтоварність проведених операцій.

Підприємство, яке у незаконний спосіб безпідставно намагається стягнути з держави майже 320 млн грн за нібито поставлений товар, зареєстроване на підставних осіб, діяльність яких пов'язують з оточенням колишнього керівництва держави. Приватною юридичною особою через ряд незаконних схем вчинялись спроби щодо стягнення з держави коштів.

Нагадаємо, 13 липня на робочому місці детективи НАБУ затримали директора Львівського бронетанкового заводу Романа Тимківа та його заступника. Посадовців підозрюютьу "привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем".

Залиште свій коментар

Вибір редакції