На митниці встановили перші сканери, які "бачать" автомобілі наскрізь

Дата публікації
Перегляди
8416
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Сканування вантажів відбуватиметься вдесятеро швидше.

На Закарпатській митниці почав працювати перший в Україні спеціальний сканер, завдяки якому можна "бачити" автомобілі наскрізь. Тож огляд вантажівок пришвидшиться вдесятеро – до 20 хвилин.

Львівська митниця провела технічне тестування пристроїв у пунктах пропуску "Рава-Руська", "Краківець" та "Шегині". Найближчим часом вони працюватимуть повноцінно. Волинська, Чернівецька митниці також готуються до запуску таких систем. Про це повідомив урядовий портал.

"Важливо, що сканування вантажів відбувається без огляду посадовими особами митниці, а отже, перевірка вантажу відбувається у 10 разів швидше. Інакше доводилося б витрачати додатковий час та кошти на розвантаження та інші супровідні процедури", - зазначив прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

Голова Державної митної служби Максим Нефьодов зазначив, що пункт пропуску "Ягодин-Дорогуськ" на кордоні з Польщею здійснює пропуск 400-500 вантажівок за добу в одному напрямку. Водночас сканувальна система спроможна пропустити 240-250 транспортних засобів на добу. Тож для пункту пропуску визначать категорії товарів, що переміщуються, для обов’язкового сканування.

"Розміщення сканерів для перевірки великогабаритних вантажів потребує технологічно-правильного облаштування та значних майданчиків, зокрема це габарити 35х75 м або 50х30 м. Тож найближчим часом планується запуск семи сканувальних систем. Дані зі сканерів на пунктах пропуску будуть передаватися до центрального апарату Держмитслужби в електронному вигляді", - пояснив Нефьодов.

Стаціонарні сканери або сканувальні системи стаціонарного типу – це спеціальне обладнання, призначене для виявлення товарів, що переміщуються прихованими серед інших товарів, задекларованих до переміщення.

Раніше Нефьодов розповів, що митниця почала працювати швидше.

Очільник Державної митної служби Максим Нефьодов розповів про запуск Нової української митниці

Очільник Державної митної служби Максим Нефьодов розповів про запуск Нової української митниці

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Відставка Кабміну Гончарука
Дата публікації
Перегляди
8416
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація