На скільки та коли зростуть зарплати й прожитковий мінімум. Проект держбюджету-2016

Дата публікації
Перегляди
16к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На скільки та коли зростуть зарплати й прожитковий мінімум. Проект держбюджету-2016

У 2016 році українцям планують двічі підвищувати мінімальні зарплати / Фото: business.ua

Законопроект планують кардинально переписати.

Міністерство фінансів опублікувало на своєму сайті проект закону про державний бюджет України на 2016 рік, який Кабмін зареєстрував 14 вересня у Верховній Раді і блискавично відкликав того ж дня.

У Мінфіні пояснили, що проект може зазнати кардинальних змін після доопрацювань.

"Проект закону розроблено на основі діючого податкового та бюджетного законодавства. Але з урахуванням законодавчих процесів, що наразі відбуваються в Україні, вже найближчим часом дохідна та видаткова частина проекту закону про державний бюджет на 2016 рік може зазнати суттєвих змін", – зазначили у Мінфіні.

Водночас нинішній законопроект держбюджету-2016 передбачає, що прожитковий мінімум на одну особу з 1 січня становитиме 1330 грн, із 1 травня – 1399 грн, із 1 грудня – 1496 грн.

Мінімальну зарплату планують підвищувати двічі. Нинішній її рівень у 1378 грн діятиме до 30 квітня. А вже із 1 травня має бути 1450 грн, а з 1 грудня – 1550 грн.

Також планують продовжити до кінця 2016-го норму дію положень закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення" стосовно умов виплати пенсій працюючим пенсіонерам. Тобто працюючим пенсіонерам пенсії будуть сплачуватися на рівні 85%, але не менше розміру прожиткового мінімуму встановленого для осіб, які втратили працездатність.

Проект державного бюджету України на 2016 рік from tsnua

 

Наскільки серйозні пробоїни отримав парламентський корабель

Наскільки серйозні пробоїни отримав парламентський корабель

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Держбюджет-2020
Дата публікації
Перегляди
16к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація