Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нацбанк визначився з курсом гривні на вихідні

Українська грошова одиниця продовжує своє падіння.

Національний банк України оприлюднив курси іноземних валют на 15 лютого. До понеділка долар США офіційно коштуватиме 26,14 гривень.

Курс євро встановлено на рівні 29,48 гривень. Російський рубль відповідатиме 32,9 українським копійкам.

Голова НБУ Валерія Гонтарева півтора тижні тому заявила, що долар на міжбанку знайшов рівноважний курс на рівні 25,0-25,2 грн. Проте за кілька днів він здорожчав до майже 26 грн. Гонтарева тепер уже заявила, що в регулятора немає можливості стримувати падіння гривні.

10 лютого НБУ продав на валютному аукціоні 15,4 млн доларів США за середньозваженим курсом 25,92 грн. Це зробили, аби "збити" зависокий курс долара. Проте цього зробити не вдалося, а лише втримали його на попередньому рівні. Загалом від початку року вже провели дев'ять валютних аукціонів на майже 200 млн доларів.

У держбюджеті на 2016-й заклали долар по 24,1 грн, а під кінець року – 24,4 грн, що зовсім не відповідає реаліям січня та початку лютого. Найближчим часом парламент має розглянути зміни до держбюджету, які нині готує Кабмін.

Антирекорди за всю свою історію гривня встановила 26 лютого 2015 року. Тоді в офіційних курсах НБУ долар США сягнув 30,01 грн, а євро – 34,04 грн.

Відео Яресько назвала винних у стрімкому знеціненні гривні

Залиште свій коментар

Вибір редакції