Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Інтерпол не оголосив у розшук Ходорковського

Запит відхилили.

Інтерпол відхилив запит національного бюро організації в Москві на оголошення в розшук колишнього керівника "ЮКОСа" Михайла Ходорковського.

Запит не відповідає правилам організації. Нині невідомо, саме з яких саме причин було ухвалене рішення відхилити запит, не повідомляється.

Раніше російські ЗМІ повідомили, що Ходорковський оголошений в міжнародний розшук через Інтерпол у справі про вбивство мера Нефтеюганська Володимир Пєтухова.

10 грудня генеральна прокуратура Росії направила в Слідчий комітет РФ матеріали для перевірки висловлювань Михайла Ходорковського на екстремізм. Екс-глава ЮКОСа на прес-конференції назвав дії російської влади "повноцінним антиконституційним переворотом". Також він вважає, що "мирна революція" в Росії – неминуча.

Прес-секретар російського бізнесмена та опозиціонера Михайла Ходорковського відкинула підозри прокуратури РФ у закликах до повалення влади в Росії та заявила, що Ходорковський - не вбивця.

23 грудня глава Слідчого комітету РФ Володимир Маркін заявив, що суд заочно обрав стосовно Михайла Ходорковського запобіжний захід у вигляді взяття під варту, а також оголосив екс-голову ЮКОСа у міжнародний розшук.

Залиште свій коментар

Вибір редакції