"Нафтогаз" підвищив ціну на газ для населення на 45%

"Нафтогаз" підвищив ціну на газ для населення на 45%

Фото: УНІАН

Порівняно з серпнем ціна газу зросла на 1460 гривень.

Компанія "Нафтогаз України" встановила ціну на газ для населення у вересні на рівні 4,7 грн за куб. м, що на 45,2% вище, ніж на місяць раніше. Ціну вказано з ПДВ, але без врахування вартості розподілу (доставки) газу в рамках тарифу "Місячний".

Про це повідомили у пресслужбі газопостачальної компанії.

"Ті, хто купує газ за тарифом "Місячний", тепер знатимуть вартість 1 куб. м блакитного палива до того, як почнуть його споживати. У вересні вона становитиме - 4,7 грн за куб. м з ПДВ (без вартості розподілу)", - йдеться у  повідомленні.

Водночас для споживачів тарифу "Річний" компанія має намір підвищити ціну у другій половині вересня. Перші два тижні вересня річну ціну можна зафіксувати на рівні 4,73 грн за куб. м з ПДВ (без вартості розподілу). А від 16 до 30 вересня ціна тарифу буде 5,24 грн за куб. м. У "Нафтогазі" нагадали, що цей тариф передбачає, що клієнт впродовж 12 місяців платитиме за газ рівними частинами.

Нагадаємо, у серпні "Нафтогаз" встановив ціну на газ для населення на рівні 3,24 грн за куб. м, що на 9% вище, ніж на місяць раніше. Від 1 серпня в Україні також відкрився ринок природного газу для побутових споживачів, які дістали можливість самостійно обирати собі постачальника газу. 

Як обрати постачальника газу — розмова з фахівцем Максимом Рабіновичем

Як обрати постачальника газу — розмова з фахівцем Максимом Рабіновичем

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
24к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація