"Нафтогаз" розпочав внутрішнє розслідування через скандал із Paradise Papers

Член правління "Укртрансгазу" відкрив офшорну компанію.

"Нафтогаз України" розпочав перевірку інформації щодо члена правління «Укртрансгазу» Сергія Олексієнка. Його підозрюють у причетності до офшору та податкових лазівок.

"Служба комплаєнсу НАК «Нафтогаз України» почала перевірку інформації, яка з’явилась у ЗМІ, щодо відкриття компанії та можливого проведення операцій у іноземній юрисдикції членом правління ПАТ «Укртрансгаз» Сергієм Олексієнком, колишнім головним радником голови правління "Нафтогазу". Компанія оприлюднить результати перевірки після її завершення", - ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, в оприлюдненому глобальному журналістському розслідуванні Paradise Papers ("Документи райських островів") стверджується, що для українського газового топ-менеджера Сергія Олексієнка була заснована офшорна фірма на острові Мен, яку використовували для виведення валюти за кордон всупереч валютним обмеженням, що діяли в Україні. Про це передає "Громадське".

Компанія Pioneer Foundation була заснована на початку 2016 року і проіснувала 14 місяців.

За даними журналістів, до схеми виведення валюти міг бути залучений російський "Альфа-Банк", а рахунок для фонду Олексієнка вирішили відкрити у "Банку Кіпру".

Сергій Олексієнко у липні 2014 року почав працювати у "Нафтогазі України" і став уповноваженим з перспективних проектів. Зараз він є членом правління дочірньої компанії "Нафтогазу" "Укртрансгаз", яка відповідає за передавання та зберігання природного газу. До роботи в державній компанії Олексієнко був інвестиційним банкіром.

Детально про Paradise Papers читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

ВідеоРозсекречені офшори політиків та зірок стали причиною гучних скандалів

 

Залиште свій коментар