Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Нафтогаз" розпочав внутрішнє розслідування через скандал із Paradise Papers

Член правління "Укртрансгазу" відкрив офшорну компанію.

"Нафтогаз України" розпочав перевірку інформації щодо члена правління «Укртрансгазу» Сергія Олексієнка. Його підозрюють у причетності до офшору та податкових лазівок.

"Служба комплаєнсу НАК «Нафтогаз України» почала перевірку інформації, яка з’явилась у ЗМІ, щодо відкриття компанії та можливого проведення операцій у іноземній юрисдикції членом правління ПАТ «Укртрансгаз» Сергієм Олексієнком, колишнім головним радником голови правління "Нафтогазу". Компанія оприлюднить результати перевірки після її завершення", - ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, в оприлюдненому глобальному журналістському розслідуванні Paradise Papers ("Документи райських островів") стверджується, що для українського газового топ-менеджера Сергія Олексієнка була заснована офшорна фірма на острові Мен, яку використовували для виведення валюти за кордон всупереч валютним обмеженням, що діяли в Україні. Про це передає "Громадське".

Компанія Pioneer Foundation була заснована на початку 2016 року і проіснувала 14 місяців.

За даними журналістів, до схеми виведення валюти міг бути залучений російський "Альфа-Банк", а рахунок для фонду Олексієнка вирішили відкрити у "Банку Кіпру".

Сергій Олексієнко у липні 2014 року почав працювати у "Нафтогазі України" і став уповноваженим з перспективних проектів. Зараз він є членом правління дочірньої компанії "Нафтогазу" "Укртрансгаз", яка відповідає за передавання та зберігання природного газу. До роботи в державній компанії Олексієнко був інвестиційним банкіром.

Детально про Paradise Papers читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

ВідеоРозсекречені офшори політиків та зірок стали причиною гучних скандалів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції