Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Нафтогаз" запланував стягнути 3 млрд доларів з "Газпрому" до кінця 2020 року

4 грудня 2019 року заплановані слухання в суді м. Амстердам за позовом "Нафтогазу".

НАК "Нафтогаз України" планує стягнути борг російського "Газпрому" у три мільярди доларів до кінця 2020 року. Про це виконавчий директор Групи "Нафтогаз" Юрій Вітренко написав у Facebook.

За його словами, 4 грудня 2019 року мають відбутися слухання в суді Амстердама за позовом "Нафтогазу" про визнання рішення Стокгольмського арбітражу і примусового виконання цього рішення в Нідерландах.

Судове рішення очікується у першому кварталі 2020 року. "Вартість заарештованих активів в Нідерландах за наявними даними перевищує три мільярди доларів. У разі позитивного рішення суду процес стягнення за нашими оцінками триватиме з другого кварталу і до кінця наступного року", - написав він.

Як повідомлялося,"Нафтогаз" виграв одну із апеляцій, поданих раніше російським "Газпромом" на рішення арбітражного суду щодо контрактів на постачання палива в Україну. В арбітражі зобов'язали "Газпром" відшкодувати судові витрати "Нафтогазу України" в розмірі 1,022 млн євро. 

Відео Український "Нафтогаз" виграв процес, що розглядав скаргу російського "Газпрому"

Суд Швеції залишив у силі перше з трьох рішень Стокгольмського арбітражу. Ідеться про апеляцію на вердикт від травня 2017 року, в якому відхилено претензії росіян за положенням "бери або плати". Нинішнє рішення Апеляційного суду оскаржити не можна.  

Український "Нафтогаз" виграв процес, що розглядав скаргу російського "Газпрому"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції