Найбагатший чоловік світу заробляє 1 млрд доларів щомісяця

Дата публікації
Перегляди
7171
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Найбагатший чоловік світу заробляє 1 млрд доларів щомісяця

Найбагатша людина планети заробляє по мільярду доларів щомісяця / Фото: AP

Карлос Слім продовжує справу примноження власних капіталів - протягом трьох місяців він заробив 3,5 млрд доларів США.

До 72,64 млрд доларів збільшилися статки найбагатшої людини світу – мексиканця Карлоса Сліма. Про це повідомили в Мехіко представники місцевого фінансового видання "Сентідо комун".

Журналісти підрахували, що фінансовий стан мільярдера з кінця минулого року поліпшився на 13,4%.

За даними американського журналу Forbes, в грудні минулого року капітали Сліма оцінювалися в 69 млрд доларів, завдяки чому мексиканський мільярдер втретє поспіль зайняв перший рядок у списку найбагатших людей планети.

Місцеві експерти вважають, що зростанню багатства Сліма сприяла ситуація на мексиканському фінансовому ринку і збільшення економічної активності в США – головному торговому партнері Мексики.

Мексиканський телекомунікаційний магнат – син дрібного ліванського крамаря, котрий переїхав до Мексики в минулому столітті. Уперше він посів перший рядок у рейтингу Forbes в 2010 році. Тоді він на 500 млн доларів випередив засновника компанії Microsoft Білла Гейтса.

Слім – меценат і колекціонер творів мистецтва. Він є великим шанувальником французького скульптора Огюста Родена. У бізнесі він виявився дуже успішним, здійснюючи успішні інвестиції навіть в періоди криз.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7171
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація