Названі десять найуспішніших багатіїв року

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Названі десять найуспішніших багатіїв року

Цукерберг став другим у рейтингу найуспішніших багатіїв. / Фото: Вести

До списку найуспішніших потрапили троє членів однієї родини.

Forbes склав традиційний рейтинг найуспішніших в цьому році мільярдерів – серед 10 найбагатших людей світу опинилися дві жінки і три члени однієї родини. 

Очолив рейтинг основний акціонер і гендиректор корпорації грального бізнесу "Las Vegas Sands" Шелдон Адельсон. Його статки загалом оцінюють в $ 37,2 млрд, а в цьому році він став багатшим на $ 15 млрд.

Слідом за ним у списку закріпився засновник соцмережі Facebook Марк Цукерберг. Його статки експерти оцінюють в $ 25,8 млрд. За 2013 рік він заробив $ 13,6 млрд, що дозволило йому обійти значно багатших людей у цьому рейтингу.

Замкнув трійку лідерів засновник і гендиректор Amazon.com Джеф Безос. Цього року йому вдалося збільшити свої статки на $ 13,3 млрд. Всього ж за свою успішну кар'єру він заробив $ 36,9 млрд.

Примітно, що до рейтингу найуспішніших мільярдерів потрапили дві жінки. Обидві – спадкоємиці співзасновника мережі супермаркетів Wal-Mart Сема Уолтона. Однак, його екс-дружина заробила більше за доньку. Благовірна Уолтона Крісті за цей рік заробила $ 10,7 млрд, що дозволило їй розташуватися на п'ятому щаблі рейтингу. А от донька вже померлого мільярдера стала сьомою в списку. Цього року вона стала багатшою на $ 10,1 млрд при загальних статках у $ 35 млрд.

Також до рейтингу потрапили відомий інвестор Уоррен Баффетт (статки млрд, приріст - $ 12,1 млрд ), голова ради директорів "Wal-Mart" Робсон Уолстон (статки $ 35 млрд, приріст - $ 10,1 млрд ), молодший син засновника цієї ж імперії супермаркетів Джим Уолтон (статки $ 35,5 млрд, приріст - $ 10 млрд ), співзасновник і гендиректор Google Ларрі Пейдж (статки $ 30,5 млрд, приріст - $ 9,4 млрд ) та засновник Microsoft Білл Гейтс (статки $ 74,1 млрд, приріст - $ 9,3 млрд ).

Як повідомлялося, простому українцю треба працювати 3,9 мільйона років, щоб очолити рейтинг найбагатших.

Наступна публікація