Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НБУ визнав неплатоспроможним комерційний банк

Нацбанк визнав неплатоспроможним комерційний "Банк Богуслав". 96% вкладників фінустанови отримають свої вклади в повному обсязі.

Рішення про неплатоспроможність регулятор ухвалив сьогодні, 6 листопада.

У "Банку Богуслав" не вистачало майже двох третин до обов'язкової суми капіталу. Повну докапіталізацію мали провести ще на початку липня. Проте цього не сталося. Відповідно НБУ затвердив план реструктуризації, що передбачав виконання низки заходів задля докапіталізації банку.

"Протягом серпня-жовтня 2017 року керівництво та власники істотної участі банку вживали заходів для виконання вимог із докапіталізації, зокрема, шляхом погашення непрацюючих активів, збільшення обсягу забезпечення за кредитами. Однак, станом на 1 листопада 2017 року ПАТ "Банк Богуслав" не забезпечило виконання заходів, передбачених планом реструктуризації в частині збільшення статутного капіталу, унаслідок чого банк не досяг запланованого розміру статутного капіталу та запланованого розміру регулятивного капіталу. Розмір регулятивного капіталу ПАТ "Банк Богуслав" на 1 листопада 2017 року був меншим однієї третини від мінімального рівня", - ідеться в повідомленні Нацбанку.

Саме тому регулятор і визнав цю фінустанову неплатоспроможною.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб констатує, що станом на 1 жовтня цього року 96% (5,6 тисячі осіб) усіх вкладників "Банку Богуслав" мали вклади до 200 тис. грн, тобто отримають компенсації у повному обсязі. Клієнти з більшими обсягами вкладів отримають виплати у межах суми, гарантованої Фондом. Загальна сума виплат становитиме близько 178 млн грн.

Станом на 1 листопада 2017-го власники істотної участі у ПАТ "Банк Богуслав" – Володимир Романенко та Наталія Вакуленко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції