Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НКРЕКП ухвалила рішення про істотне здорожчання холодної води

Холодна вода здорожчала для киян майже на третину

Національна комісія з регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг ухвалила рішення про підвищення плати за використання холодної води від 5 до 50%.

Як повідомляє кореспондент ТСН, нові тарифи будуть введені поступово у всіх регіонах держави.

Це залежить від оперативності постачальників зі зверненнями до Нацкомісії. Таким чином, тарифи на холодну воду здорожчали для киян майже на третину. З теперішніх 10,24 грн кубометр коштуватиме 13,77 грн.

Керівник Київводоканалу необхідність такого підвищення аргументував тим, що в рази здорожчала електроенергія, частка якої складає 35%.

Найбільше вартість холодної води зросте для жителів міста Токмак у Запорізькій області. Для них куб холодної води коштуватиме понад 30 гривень (в ціну закладено водопостачання за ціною в 14,31 грн і водовідведення за 16,68 грн).

У тариф також входить вартість перевірки лічильників.

Нагадаємо, гаряча вода і опалення в країні уже зродожчали майже вдвічі. Так, "Київводоканал" звернувся до НКРЕКП з пропозицією у зв'язку із зростанням вартості електроенергії збільшити тарифи на постачання холодної води та водовідведення в багатоквартирних будинках на третину – до 13,43 грн за куб. м. Крім того, "Київводоканал" попросив підвищити тариф на постачання холодної води і водовідведення в приватних будинках на 38% - до 12 грн/куб. м з 8,69 грн/куб. м.

У компанії зазначають, що необхідність підвищення тарифів обумовлена зростанням вартості електроенергії, яка на третину входить у собівартість послуги.

Більше про тарифи по регіонах можна дізнатися на відео.

ВідеоХолодна вода здорожчає не по всій країні одночасно

Залиште свій коментар

Вибір редакції