НКРЕКП ухвалила рішення про істотне здорожчання холодної води

Холодна вода здорожчала для киян майже на третину

Національна комісія з регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг ухвалила рішення про підвищення плати за використання холодної води від 5 до 50%.

Як повідомляє кореспондент ТСН, нові тарифи будуть введені поступово у всіх регіонах держави.

Це залежить від оперативності постачальників зі зверненнями до Нацкомісії. Таким чином, тарифи на холодну воду здорожчали для киян майже на третину. З теперішніх 10,24 грн кубометр коштуватиме 13,77 грн.

Керівник Київводоканалу необхідність такого підвищення аргументував тим, що в рази здорожчала електроенергія, частка якої складає 35%.

Найбільше вартість холодної води зросте для жителів міста Токмак у Запорізькій області. Для них куб холодної води коштуватиме понад 30 гривень (в ціну закладено водопостачання за ціною в 14,31 грн і водовідведення за 16,68 грн).

У тариф також входить вартість перевірки лічильників.

Нагадаємо, гаряча вода і опалення в країні уже зродожчали майже вдвічі. Так, "Київводоканал" звернувся до НКРЕКП з пропозицією у зв'язку із зростанням вартості електроенергії збільшити тарифи на постачання холодної води та водовідведення в багатоквартирних будинках на третину – до 13,43 грн за куб. м. Крім того, "Київводоканал" попросив підвищити тариф на постачання холодної води і водовідведення в приватних будинках на 38% - до 12 грн/куб. м з 8,69 грн/куб. м.

У компанії зазначають, що необхідність підвищення тарифів обумовлена зростанням вартості електроенергії, яка на третину входить у собівартість послуги.

Більше про тарифи по регіонах можна дізнатися на відео.

ВідеоХолодна вода здорожчає не по всій країні одночасно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: