Паркувальники просять створити нові штрафи для водіїв

Дата публікації
Перегляди
2999
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Паркувальники просять створити нові штрафи для водіїв

З 1 квітня більшість парковок стали безкоштовними / Фото: Авто.ТСН.ua

Операторам парковок не сподобалось, що українці не хочуть платити за стоянку без паркоматів.

Комунальні підприємства міст, які обслуговуються муніципальними парковками, попросили прем'єра Миколу Азарова ініціювати розробку штрафів для водіїв, які відмовляються платити за стоянку автомобілів.

"Пропозиція виглядає приблизно так - якщо відмовляєтесь платити, ми викликаємо ДАІ і вони виписують вам штраф десь близько 300 гривень", - розповів ТСН.ua один з столичних паркувальників на Контрактовій площі.

На сьогодні чинним законодавством не передбачена відповідальність для тих водіїв, які відмовляються оплачувати послугу парковки, пише УНІАН.

Паркувальники Харкова, Львова, Луцька, Херсона, Одеси, Києва та Сум, також просять виключити з п. 14 "Правил паркування транспортних засобів" слова: "Обов'язково повинні бути обладнані паркувальними автоматами".

Паркувальники переконані, що після того, як в Україні водіям дозволили не платити готівкою за стоянку авто, значно збільшиться кількість випадків несплати.

Нагадаємо, з 1 квітня поточного року ті парковочні майданчики, які на сьогодні не встановили паркомати, не мають права збирати з водіїв кошти навіть за наявності касового апарату.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2999
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація