Працівникам "Укрзалізниці" заднім числом підвищили зарплати

Посадові оклади зросли на 20-25%.

Працівники державного ПАТ "Укрзалізниця" отримають за липень підвищені зарплати. На 25% більші оклади матимуть основні працівники, діяльність яких напряму пов'язана з наданням послуг з перевезення вантажів та пасажирів, ремонтом, технічним обслуговуванням рухомого складу та інфраструктури, працівники апаратів управління: ПАТ "Укрзалізниця", регіональних та інших філій. Іншим працівникам оклади підвищать на 20%.

Підвищення зарплат заднім числом передбачено в Меморандумі про взаєморозуміння між ПАТ "Укрзалізниця" та профспілкою залізничників і транспортних будівельників України. Цей документ у п'ятницю, 22 липня, підписали голова правління "Української залізниці" Войцех Балчун і лідер профспілки Вадим Бубняк.

"Ми усвідомлюємо, що наслідки цього рішення потрібно буде компенсувати нашою тяжкою роботою на підвищення ефективності. Однак хочемо дати позитивний сигнал усім нашим працівникам, що ми з величезною повагою ставимося до цієї важкої щоденної роботи. Ми не відірвані від життя та усвідомлюємо, у чому полягає праця залізничників. І навіть під час запровадження складних реформ має бути соціальний діалог", – сказав Балчун.

Меморандум також передбачає розробку та впровадження до 1 жовтня 2016 року положення про оплату праці працівників "Укрзалізниці".

Нагадаємо, що новопризначений керівник державного ПАТ "Укрзалізниця" поляк Войцех Бальчун отримує щомісяця 463 тис. грн зарплати.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: