Працівникам "Укрзалізниці" заднім числом підвищили зарплати

Працівникам "Укрзалізниці" заднім числом підвищили зарплати

Фото: УНІАН

Посадові оклади зросли на 20-25%.

Працівники державного ПАТ "Укрзалізниця" отримають за липень підвищені зарплати. На 25% більші оклади матимуть основні працівники, діяльність яких напряму пов'язана з наданням послуг з перевезення вантажів та пасажирів, ремонтом, технічним обслуговуванням рухомого складу та інфраструктури, працівники апаратів управління: ПАТ "Укрзалізниця", регіональних та інших філій. Іншим працівникам оклади підвищать на 20%.

Підвищення зарплат заднім числом передбачено в Меморандумі про взаєморозуміння між ПАТ "Укрзалізниця" та профспілкою залізничників і транспортних будівельників України. Цей документ у п'ятницю, 22 липня, підписали голова правління "Української залізниці" Войцех Балчун і лідер профспілки Вадим Бубняк.

"Ми усвідомлюємо, що наслідки цього рішення потрібно буде компенсувати нашою тяжкою роботою на підвищення ефективності. Однак хочемо дати позитивний сигнал усім нашим працівникам, що ми з величезною повагою ставимося до цієї важкої щоденної роботи. Ми не відірвані від життя та усвідомлюємо, у чому полягає праця залізничників. І навіть під час запровадження складних реформ має бути соціальний діалог", – сказав Балчун.

Меморандум також передбачає розробку та впровадження до 1 жовтня 2016 року положення про оплату праці працівників "Укрзалізниці".

Нагадаємо, що новопризначений керівник державного ПАТ "Укрзалізниця" поляк Войцех Бальчун отримує щомісяця 463 тис. грн зарплати.

Повʼязані теми:

Наступна публікація