Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прем'єр анонсував приїзд місії МВФ до Києва

Україна та МВФ домовляються про нову програму кредитування.

У листопаді до Києва приїде місія Міжнародного валютного фонду для продовження переговорів щодо нової програми кредитування.

Про це на брифінгу в рамках інвестиційного форуму, який відбувається в Маріуполі на Донеччині, сказав прем'єр-міністр Олексій Гончарук, пише УНІАН.

"Ми очікуємо, що місія Міжнародного валютного фонду прибуде до Києва в листопаді, щоб продовжити переговори", - сказав Гончарук.

Прем'єр наголосив, що підписання нової програми співпраці з МВФ стане сигналом для міжнародних гравців, що українська економіка матиме стабільну макроекономічну основу для подальшого зростання.

Нагадаємо, чергова оціночна місія МВФ працювала в Києві 12-26 вересня. За підсумками місії в МВФ заявили, що обговорення нової трирічної програми розширеного фінансування для України продовжиться в найближчі тижні. У Нацбанку України оцінювали потенційний обсяг нової програми в 5-10 мільярдів доларів і прогнозували отримання перших двох мільярдів до кінця року.

Відео Міністр фінансів Оксана Маркарова про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ

У нас у гостях Оксана Маркарова - міністр фінансів України, яка вдруге поспіль призначена на цю посаду. Про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ - говоримо просто зараз, дивіться.  

Міністр фінансів Оксана Маркарова про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції