Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рада спростила експорт послуг для розвитку IT-індустрії та фрілансу

За прийняття законопроекту проголосували 270 народних депутатів.

Рада ухвалила закон, що передбачає спрощення процедури укладання зовнішньоекономічних договорів, фінансової звітності під час експорту послуг, а також скасування валютного контролю щодо операцій з експорту послуг.

За ухвалення відповідного законопроекту за основу і в цілому проголосували 270 народних депутатів за необхідного мінімуму в 226 голосів.

Голова Комітету Верховної Ради з питань промислової політики і підприємництва Віктор Галасюк, доповідаючи щодо законопроекту, повідомив, що цей законопроект знімає бар'єри для заведення в Україну валютної виручки експортерами послуг, передає "УНІАН".

Законопроект пропонує скасування обов'язкового укладання зовнішньоекономічного договору в письмовій формі і дає можливість його укладення в електронній формі шляхом прийняття публічної оферти, обміну електронними повідомленнями або шляхом виставляння рахунку (інвойсу).

Крім того, законопроект забороняє банкам вимагати переклад документів з англійської на українську мову. Також, згідно із законопроектом, рахунок (інвойс) визнаватиметься первинним документом, який має спростити процедури ведення бухгалтерського обліку і фінансової звітності.

Згідно із запропонованими змінами, інвойс може бути підписаний за допомогою особистого або електронного підпису.

Цей законопроект допоможе розвитку в Україні IT-індустрії і ринку фрілансерів.

Рада спростила експорт послуг для IT-індустрії та фрілансерів
НБУ

via GIPHY

Залиште свій коментар

Вибір редакції