Одній з російських компаній вдалося опинитися поза українськими санкцями

Одній з російських компаній вдалося опинитися поза українськими санкцями

У перевізника немає обмежень на частоту польотів

UTair не ігнорує заборону української влади на польоти в окупований Крим.

Єдиною компанією, яка зможе літати безпосередньо в Україну після початку дії санкцій, залишиться Utair.

Про це повідомляє РБК.Видання зазначає, що "Аерофлот" і його "дочки" ("Росія", "Донавіа" й "Оренбурзькі авіалінії"), "Трансаеро", "Сибір", "Уральські авіалінії" та інші, більш дрібні перевізники опинилися у списку санкцій, тому що ігнорують заборону української влади на польоти з Росії в окупований Крим.

Єдина компанія, яка опинилася поза санкціями — UTair. Більш того, за міжурядовою угодою з Україною, у перевізника немає обмежень на частоту польотів, він може збільшувати її, погодивши тільки слоти з аеропортами, сказав виданню представник Росавіації.

Авіакомпанія планує збільшити кількість рейсів в Україну, але конкретних рішень поки що не приймала, заявив генеральний директор UTair Андрій Мартиросов. Він говорить, що компанія розгляне це питання протягом двох тижнів.

UTair здійснює два рейси на день з московського "Внуково" в київський аеропорт "Жуляни", один раз в день вона літає з Москви до Львова. З 25 жовтня вона планує запровадити щотижневий рейс по неділях із Сургута до Києва, сказав представник UTair.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів України вирішив заборонити польоти в Україну російських авіакомпаній. Зокрема, заборона стосується компаній "Аерофлот" й "Трансаеро", відповідне рішення ухвалено 25 вересня.

Повʼязані теми:

Наступна публікація