Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російський суд вимагає від "Антонова" сплатити Міноборони РФ 180 млн рублів

У Росії вважають, що українське підприємство зірвало термін виконання робіт.

Арбітражний суд Московського округу залишив в силі рішення про стягнення за позовом Міноборони Росії з українського підприємства "Антонов" понад 180 млн рублів.

Про це повідомляють РИА Новости.

Зокрема, Міноборони Росії в липні 2015 року зажадало в суді стягнути з ДП "Антонов" понад 357 млн рублів неустойки за порушення відповідачем строків виконання двох етапів дослідно-конструкторських робіт (ДКР) в рамках контракту від 16 травня 1989 року на розробку літака Ан-70.

Зазначається, що начебто "Антонов" повинен був виконати два етапи робіт до 25 листопада 2012 року, однак, станом на 20 вересня 2016 року, як вказав позивач, роботи замовникові не були здані, прострочення склало 1395 днів.

Згідно із повідомленням, Міноборони України в червні 2014 року повідомило російське міністерство про завершення державних спільних випробувань Ан-70 без участі фахівців Міноборони Росії.

У відповідь російське Міноборони повідомило концерну "Антонов", що вважає випробування літака не розпочатим, а результати, отримані українською стороною, не підтвердженими.

Раніше суд першої інстанції задовольнив позов частково, вважаючи можливим знизити неустойку з заявлених 357 млн рублів до 180 млн рублів.

Нагадаємо, завод "Антонов" продемонстрував політ нового повітроплаву АН-70. В описі до ролику вказано, що "АН-70 належить до нового покоління середніх військово-транспортних літаків короткого зльоту й посадки".  У повідомленні йдеться про те, що "цей літак здатен вирішувати якісно нові задачі, недоступні попереднім ВТЛ". 

Позитивні характеристики літака підтвердила й ціла програма Державних випробувань, хоч попереду на АН-70 чекають нові експерименти, як заявляє прес-служба авіазаводу.

Цікаво, що АН-70 здатен перевозити всю сукупність аеромобільної військової та інженерної техніки практично всіх армій світу. 

Відео В небо вперше піднявся новий український літак "Ан-132"

Залиште свій коментар

Вибір редакції