Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сакварелідзе повідомив про обшуки підприємств, які реалізовували нафтопродукти Курченка

Суд наклав арешт на понад 100 млн грн, які були отримані в результаті реалізації оборудок бізнесмена-втікача.

Прокурори і поліцейські Одеської області проводять обшуки в офісах і за місцем проживання як колишніх, так і нинішніх керівників і засновників ДП "Укртранснафтопродукт", а також чотирьох інших пов'язаних з ними підприємств в Житомирі, Києві, Коростені, Миколаєві та Херсоні.

Про це повідомляє прокурор Одеської області та заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе.

Він уточнив, що обшуки проходять в рамках справи щодо крадіжки нафтопродуктів одіозним бізнесменом і фінансистом "сім'ї" Януковича Сергієм Курченком.

Сакварелідзе розповів, що суд наклав арешт на понад 100 млн грн, які були отримані в результаті реалізації цих нафтопродуктів.

"Вчора правоохоронці пред'явили представникам державного підприємства і банку рішення суду, згідно з яким вони протягом наступних кількох днів зобов'язані перерахувати ці кошти на розрахунковий рахунок Головного управління Національної поліції в Одеській області. У нас є вагомі підстави вважати, що ці кошти були вкрадені, їх там немає і бути не може", - написав він у Facebook.

Не дивлячись на те, що наші недоброзичливці тільки тим і займаються, що намагаються загнати нашу команду в бюрократичний ...

Posted by Davit Sakvarelidze on Friday, March 11, 2016

Раніше у "ДНР" відзвітували про "арешт" на рахунках українського олігарха Сергія Курченка більше 50 млн рублів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції