США подали багатомільярдний позов проти автоконцерну Volkswagen

Фальсифікації торкнулися 11 мільйонів автомобілів у всьому світі.

У США німецький автоконцерн звинувачують в установці на автомобілях програмного забезпечення, що дозволяло обійти екологічні стандарти.

Міністерство юстиції США в понеділок, 4 січня, подало цивільний позов проти концерну Volkswagen у зв'язку з можливим порушенням американського закону, іменованого "Акт про чистоту повітря". Німецького автовиробника звинувачують у "установці пристроїв для фальсифікації даних" про вихлопні гази на 600 тисяч автомобілів з дизельними двигунами, повідомляє Німецька хвиля.

Цей позов, поданий до федерального суду в Детройті, загрожує для автомобільного концерну багатомільярдними штрафами, заявив представник відомства у Вашингтоні. Він також підкреслив, що це не виключає і подальшого кримінального розслідування стосовно Volkswagen.

У вересні 2015 фахівці американського Агентства по захисту навколишнього середовища (EPA) повідомили, що, за їхніми даними, на автомобілях Volkswagen з дизельними двигунами встановлювалося програмне забезпечення, що дозволяло обійти екологічні стандарти. Топ-менеджери концерну визнали порушення. За попередніми даними, фальсифікації торкнулися 11 мільйонів автомобілів у всьому світі. На тлі скандалу у відставку подав глава концерну Мартін Вінтеркорн, на зміну йому прийшов керівник компанії Porsche Маттіас Мюллер.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: