Стало відомо, коли у пенсіонерів зростуть виплати

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мінімальна пенсія збільшиться на 67 гривень.

У липні в Україні підвищиться прожитковий мінімум. Про це повідомили в ефірі "Сніданку з 1+1".

У зв’язку з цим, мінімальна пенсія збільшиться на 67 гривень до 1564 гривні, а максимальна на 670 гривень до 15 тисяч 640 гривень.

Йдеться про перерахунок пенсії у зв’язку із зростанням інфляції. Третій етап підвищення пенсій на українських пенсіонерів чекає у грудні.

Нагадаємо, 6 травня Пенсійний фонд України назвав розмір середньої пенсії в Україні та кількість пенсіонерів.

Відео Найменші пенсії в Україні отримують жителі Тернопільщини - економічні новини

А найвищі - жителі Київської області. Повідомили у Пенсійному фонді. За рік середній розмір виплат найбільше виріс у столиці – на 18 відсотків. Найбільше зростання показали також Луганщина, Донеччина, Київщина та Одещина.  Ціни на овочі в Україні припинять своє стрімке зростання наприкінці травня – початку червня. Вже зараз подорожчання моркви та буряку уповільнилось. А от картопля та капуста лише продовжують дорожчати. Експерти стверджують – такі цінові стрибки традиційні для України.  Українські мандрівники витрачають на закордонні послуги у 9 разів більше, ніж іноземці в Україні. За даними Нацбанку, минулого року українці купили туристичних путівок за кордон майже на 8 мільярдів доларів. Ще 3 з половиною мільярди доларів вони витратили за межами країни під час розрахунку карткою.  Більше про економічні новини та курс валют - в нашому огляді. 

Найменші пенсії в Україні отримують жителі Тернопільщини - економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції